Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IATF 16949 Danışmanlığı , Danışmanlık , Konya Danışmanlık
Belgelendirme Firması
[Resim: era-logo-sloganl%C4%B1-3.png]
Belge danışmanlığı alanında sizlere yardımcı olabiliriz. Belge alanında eğitim ve danışmanlık desteğimizle beklentilere cevap veriyoruz.
Danışmanlık hizmetlerinde her ölçekte şirkete yardımcı oluyoruz. Ulusal ve uluslararası düzeyde geçerliliği olan belgeleri sizler için alabiliriz. Belgelendirme firmamız bu alanda sizlere yol gösterir ve bu belgelerin alınmasını kolay hale getirir. Üretim, dağıtım ve tedarik zincirinde hizmet veren sektörlerinde belirli belgeleri edinmeleri gerekir. Belgeler işletmelerin kalite durumunu bizlere gösterir. Uzman kadromuzla almanız gereken belgelerde sizlere yardımcı olabiliriz. Belge yöntemi konusunda en uygun maliyetli hizmetleri sunabiliriz. ISO Belgesi ve diğer belgeler için Konya danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
IATF Danışmanlığı
[Resim: 51-300x300.jpg]
IATF 16949 Otomotiv sektörüne yönelik kalite standartlarından bir tanesidir. Otomobil üreticilerinin özel isteklerini tanımlayan sistemlerden biri olan IATF 16949 standardı global otomotiv endüstrisi için oluşturuldu. FORD, ISO 9000 standardı üzerine kurulan bu sistem otomotiv sektöründe kullanılır. 
IATF 16949 danışmanlığı hizmetini sizlere en uygun fiyatlarla sunabiliriz. Danışmanlık hizmetlerinde yılların getirdiği tecrübeyle işlemlerimiz kolayca tamamlanır. Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak bu noktalara gelebilmeyi başarmıştır.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi